Biz Kimiz

Anasayfa Biz Kimiz

Tanju Yıldırım Akademi

Sevgili Dostlar

Sizlerle birlikte sanatla geçen 20 yılı geride bıraktık.

“Tanguisimo” ile başladık, ardından “kaliteli DANS ARTİSTİK tecrübe” sloganıyla misyonumuzu daha geniş bir yelpazeye taşıyarak her geçen gün sevgiyle, dürüstlükle, öğrenme aşkıyla, ve dostlukla varlığımızı sürdürdük. Sizlerin bitmeyen enerjisi ve sıcaklığıyla, bu sanat kurumu hepimizin koşarak gittiği vazgeçilmez bir sosyal kulübe dönüştü.

Tüm bunları biz, tek başımıza asla yapamazdık.

Sizler önce öğrenci, ardından da vazgeçemediğimiz can dostlarımız oldunuz. Hem sayımız hem de dostluklarımız katlanarak büyüdü. Geçen bu 20 yılda, birbirinden zarif öğrenciler, dansçılar ve eğitmenler var ettik. Sizinle gururlandık, heyecanlandık. Sizlerle aynı yöne baktık, birlikte güçlendik. Gidenlerin bile bir gün mutlaka döneceğini bildik. Kapımız her zaman eski ve yeni dostlara açıktı.

Şimdi de her zamanki gibi daha iyisi için çalışıyor ve heyecanlanıyoruz. Daha önce yaptıklarımız, yeni yapacaklarımız için sonsuz güven ve enerji veriyor bize. Sevgili dostlar; müziğiyle, dansıyla, oyunculuğuyla “Tanju Yıldırım” adını hep birlikte var ettik.

Şimdi artık geçmişten gelen ve farklı disiplinlerdeki sayısız çalışmalardan doğan birikimi, tüm dönemleri ve zamanları içine alan bir konseptle “TANJU YILDIRIM AKADEMİ” çatısı altında topladık. Çünkü artık bilgiyle, tecrübeyle ve hiç bitmeyen dostlukların kenetlenmesiyle çok büyüdük.

Daha büyük bir çatı altında olabilmek, size daha rahat ulaşabilmek için şubelerimizi arttırabilmek, aidiyet duygumuzu daha da güçlendirmek amacında olmamız ve bu sanat kurumunun var oluş nedenine olan sonsuz inanışımız bizi bu noktaya getirdi.

Danstan müziğe, oyunculuktan seslendirmeye, çocuklardan yetişkinlere yepyeni programlarla sizlerle ailemizi daha da genişletmek, yılların bilgi birikimi ve tecrübesini daha fazla kişiyle paylaşmak arzusundayız.

Evet, artık biz daha da büyük bir aileyiz.

Hoş geldiniz, siz sevgili can dostlarımız ve dost kazanacaklarımız…

Sevgiyle ve sanatla kalın!

TANJU YILDIRIM

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Alanında Uzman Eğitmenler
Profesyonel eğitimci kariyerine sahip, ödüllü ve deneyimli eğitmenler.
Dans Geceleri ve Etkinlik
Öğrendiklerinizi pekiştirme imkanı bulacağınız dans geceleri ve organizasyonlar.
Modern Eğitim Programları
Dünyada uygulanan modern dans metotları, uluslararası ders içerikleri.
Ekonomik Eğitimler
Dans derslerinde ekonomik ödeme seçenekleri ve kampanyalı eğitimler.
Özel Ders İmkanları
Grup eğitimi almak istemeyen dans tutkunları için özel dans dersi fırsatları.
Hakkımızda Neler Dediler?

Tanju Yıldırım Akademi’den salsa ve tango eğitimleri aldım. Eğitmenlerimin yaklaşımı gayet profesyonel ve içtendi. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Teşekkür ediyorum herkese.

Ayşe Demir, Tiyatro Oyuncusu

Tanju Yıldırım Akademi ile düğün dansımıza hazırlandık. Gerçekten çok keyifli bir dans hazırladılar ve biz çok eğlendik. Eğitmenlerin bilgisi zaten tartışılmaz. Evlenecek olan tüm arkadaşlara akademinizi öneriyorum.

Çağan Ulutaş, Kabin Görevlisi